Beauty news

Hipoalerģisks kosmētikas noņemšanas līdzeklis Heimish All Clean Balm

Heimish ir jauns Dienvidkorejas zīmols, kas dibināts 2016. gadā un cenšas atrast īpašu pievilcību un skaistumu vienkāršajā un ikdienā. Tas izpaužas, piemēram, aplauzuma produktos, kas ar saviem neitrālajiem un neuzkrītošajiem toņiem cenšas uzsvērt katra no mums dabisko skaistumu.

Pateicoties šiem brīnišķīgajiem produktiem, kas piesaista uzmanību ne tikai ar savu īpašo kvalitāti, bet arī ar izcili stilīgo dizainu, Heimish zīmols ir stabili nostiprinājies Dienvidkorejas milzīgajā kosmētikas tirgū. Un tikai vēlāk klāstam tika pievienoti ādas kopšanas līdzekļi. Starp tiem ir tādi bestselleri kā All Clean Balm.

Heimish All Clean Balm ir ciets balzams, kas, kombinējot ar siltumu un ūdeni, pārvēršas zīdaini attīrošā eļļā, kas ne tikai 100% attīra ādu, bet arī piesūcina to ar ēteriskajām eļļām. Tīrīšanas līdzekļa maigā un vieglā tekstūra bez piepūles noņem dekoratīvo kosmētiku un netīrumus. Balzams ir dabīgs, bez parabēniem un hipoalerģisks.

Lai notīrītu visu sejas ādu, nepieciešams pavisam neliels balzama daudzums. Balzams paliek higiēniski tīrs, pateicoties komplektācijā iekļautajai lāpstiņai, kuru var piestiprināt pie vāka iekšpuses. Balzama patēriņš ir ekonomisks.

Kādas ir kosmētikas noņemšanas balzāma noderīgās sastāvdaļas?

Šī sviests: apgādā ādu ar nepiesātinātajām taukskābēm un mitrumu; regulē ādas ūdens bilanci, ir nomierinoša un izlīdzinoša iedarbība; atjauno bojātu, ļoti sausu ādu.

Kokosrieksts: atjauno sausos ādas plankumus un nodrošina ilgstošu ādas mitrināšanu.

Citrusaugļu eļļa: maigi noņem atmirušās ādas šūnas, nomierina iekaisumu; uzlabo ādas elastību un struktūru, nodrošina vienmērīgu ādas toni.

Apelsīnu eļļa: maigi noņem atmirušās ādas šūnas, palīdz cīnīties ar vecuma plankumiem.

Kāds ir kosmētikas noņemšanas balzama iepakojuma izmērs?

Šim populārajam produktam ir divas versijas 120 ml un 50 ml (ceļojuma versija).

Kā lietot kosmētikas noņemšanas balzamu?

Kā pirmo kopšanas soli uzklājiet atbilstošu daudzumu uz sausas sejas un maigi iemasējiet. Pēc tam noskalojiet ar siltu ūdeni un pēc tam izmantojiet sejas tīrīšanas līdzekli uz ūdens bāzes.

Kas man jādara pēc kosmētikas noņemšanas balzama lietošanas?

Lai pilnībā noņemtu kosmētiku, pēc attīrošā balzama uzklāšanas nepieciešams izmantot attīrošo želeju vai putas.

Sejas tīrīšanas līdzekļi uz eļļas bāzes ir jāizmanto kā pirmais solis jūsu ādas kopšanas rutīnā, lai noņemtu ūdensizturīgu kosmētiku un aizsargātu no saules. Sekojiet ar tīrīšanas līdzekli uz ūdens bāzes, lai pilnībā noņemtu eļļu un kosmētikas atlikumus no sejas.

Pēc ādas tīrīšanas uzklājiet toniku un mitrinātāju.

Kādi vēl ir kosmētikas noņemšanas balzami?

Ja jums patīk eksperimentēt ar kosmētiku, tad mums ir klasiski korejiešu kosmētikas noņemšanas balzami:

Manyo Factory Pure Deep Cleansing Foam

Аromatica Orange Cleansing Sherbet

Heimish All Clean Balm Mandarin

Dr. Jart+ Dermaclear Micro PH Foam Micro-Mousse Ph Neute

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *