Beauty news

Kāpēc Korejas kosmētika?

Kāpēc korejiešu kosmētika gūst arvien lielāku atzinību?

Korejas ādas kopšanas līdzekļi gūst arvien lielāku atzinību visā pasaulē. Nevainojama āda ar tās slaveno “mirdzumu” ir korejiešu sieviešu skaistuma ideāls. Visas nepieciešamās procedūras ir mūsu ziņā. Tomēr ir daudz interesantu un noderīgu produktu un īpašu kopšanas metožu, ko var veikt bez lielām pūlēm un rūpēm par ādas stāvokli.

Lielākā daļa korejiešu sieviešu piešķir lielu nozīmi sejas kopšanai un skaistumam. Tāpēc tas prasa daudz vairāk laika, nekā mēs esam pieraduši Eiropā. Atalgojums ir labi mitrināta āda un mirdzoša sejas krāsa.

Vai man ir jāievēro 10 soļu ādas kopšanas režīms?

Korejietes izmanto 10 soļu ādas kopšanas režīmu. Jums nav jāievēro 10 soļu kopšanas režīms, taču laika gaitā jūs varat kļūt gatavāks rūpēties par ādu. Tā vietā varat sākt ar atsevišķu produktu ieviešanu savā ādas kopšanas rutīnā. K-Beauty ādas kopšanas līdzekļi ir ļoti elastīgi un apvieno dažādus produktus no dažādiem zīmoliem atkarībā no jūsu ādas kopšanas posma un ādas problēmas. Tas ir pilnīgi atšķirīgi no mūsu ierastās prakses, kad mēs esam pieraduši izmantot saskaņotus produktus no vienas kopšanas līnijas.

Ādas mitrināšana: korejiešu ādas kopšanas galvenais mērķis

Atšķirībā no bieži vien smagajām un krēmveida formulām, ko esam pieraduši lietot Eiropas ādas kopšanas līdzekļos, īpaši krēmos nobriedušai un sausai ādai, korejiešu sejas kopšanas līdzekļiem ir viegla želejveida konsistence. Īpašas aktīvo sastāvdaļu kombinācijas ar pārbaudītiem Āzijas ārstniecības augiem un citām aktīvajām sastāvdaļām arī rūpējas par ādu un nomierina to.

Kāpēc sejas toniks ir tik svarīgs ādas kopšanā?

Korejas sejas toniks tiek uzskatīts par ādas kopšanas līdzekli, nevis par tīrīšanas līdzekli, kā tas ir pie mums. Tonikam ir mitrinoša un nomierinoša iedarbība. Sastāvdaļām galvenokārt ir mitrinošs efekts, taču atkarībā no produkta tās var izmantot atbilstoši jūsu ādas tipam vai ādas problēmai. Korejiešu tonizējošie līdzekļi nesatur alkoholu vai citas žāvējošas sastāvdaļas. Par šo tēmu esam uzrakstījuši arī padziļinātu rakstu mūsu emuārā.

Cik reižu jālieto toniks un kāpēc? Tonera uzklāšanas 7 slāņu metode.

Lai maksimāli mitrinātu ādu, Korejā toniku uzklāj līdz pat 7 slāņiem. Procedūra ir vienkārša: uzklājiet nedaudz tonika, viegli uzslāņojiet uz ādas, pagaidiet, līdz tas iesūcas, atkārtojiet līdz 7 reizēm. Iesācēji vai steidzīgie šo procedūru veic 3-5 reizes. Varat arī pārmaiņus izmantot divus dažādus tonikus, lai apvienotu abu produktu priekšrocības. 

Kāpēc izvēlēties korejiešu audu maskas?

Vispazīstamākās, protams, ir korejiešu audu maskas. Auduma maskas ir ļoti viegli lietojamas un tāpēc ir populāras. Serumā un aktīvajās sastāvdaļās iemērktus sejas formas drāniņas var vienkārši uzklāt uz attīrītas sejas un atstāt uz 10-20 minūtēm. Audu maskas ir slavenas ar to sastāvu un aktīvo sastāvdaļu daudzveidību.

Liela uzmanība ir pievērsta funkcionalitātei. Auduma maskas ir praktisks izstrādājums, ko, piemēram, var ērti ņemt līdzi ceļojumos un lietot jebkurā laikā. 

Kādas neparastas sastāvdaļas tiek izmantotas korejiešu kosmētikā?

Papildus medum, propolisam un bišu indei viena no slavenākajām un diezgan neparastajām sastāvdaļām korejiešu kosmētikā noteikti ir gliemežu gļotu filtrāts, jo tas tiek izmantots daudzos mitrinošos produktos (tā ārkārtīgi augstās efektivitātes dēļ). 

Korejas kosmētika netiek testēta uz dzīvniekiem.

Korejā parasti ir aizliegts eksperimentēt ar dzīvniekiem. Tāpēc daudzi Korejas zīmoli, piemēram, Accoje, Barr, Sioris, arī ir vegāni un parasti atsakās izmantot dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļas. Ja ētisku, morālu vai citu apsvērumu dēļ nevēlaties lietot kosmētiku ar dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļām, joprojām ir pieejams plašs augu izcelsmes produktu klāsts.

Kas ir korejiešu ādas balināšana un vai no tās ir jābaidās?

Tā kā Korejā gaiša āda joprojām ir skaistuma ideāls, jūs bieži varat sastapties ar produktiem, kas tiek reklamēti kā “izcelšana” vai “balinoši”. Mums, eiropiešiem, tas var šķist satraucoši, taču balinošās aktīvās sastāvdaļas lielākoties ir augļu vai dārzeņu ekstrakti un vieglas eksfoliējošas piedevas, piemēram, AHA, kas var izraisīt tikai maigu dabisku balināšanu. Arī Korejā bīstamās piedevas ir aizliegtas, un to kontrole ir tikpat stingra kā Eiropā. Tomēr uzreiz pēc šo kosmētikas līdzekļu lietošanas nevajadzētu doties ārā karstā saulē bez aizsardzības, jo āda var būt pret to jutīga.

Kādam nolūkam ir paredzētas korejiešu nakts maskas?

Gandrīz katra Lakshmi Beauty  ādas kopšanas līnija piedāvā ne tikai auduma maskas, bet arī nakts maskas. Sākumā tas ir nedaudz mulsinoši, taču abu veidu maskas atbilst dažādām aprūpes vajadzībām. Nakts maskas patiesībā nav auduma maskas, bet gan želejas vai krēma produkti tūbiņās un burciņās. Kā pēdējo skaistumkopšanas rutīnas soli uzklājiet šo mitrinošo līdzekli plānā kārtiņā aptuveni 2-3 reizes nedēļā. Šis slānis neļauj ādai pa nakti zaudēt ūdeni, tāpēc nākamajā rītā pamosties ar labi mitrinātu ādu.

Korejas zīmoli izvēlas vienkāršu un kodolīgu iepakojumu

Korejas skaistumkopšanas līdzekļi ir krāsaini, oriģināli, skaisti iepakoti un vannas istabā piesaista uzmanību. Tiem, kas izvēlas stingrāku pieeju, ir pieejamas tādas kopšanas līnijas kā Pyunkang Yul, tostarp ļoti populārais Pyunkang Yul Essence Toner, vai Manyo Bifida Biome Concentrate Cream tostarp vislabāk pārdotais Manyo Galactomy Clearskin Pad

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *