Beauty news

Krēms ar keramīdiem – kādu efektu no tā sagaidīt?

Krēms ar keramīdiem ir optimāls risinājums cilvēkiem, kuri sagaida labu ādas mitrināšanu un nostiprināšanu. Kāpēc ar vecumu ir vērts pievienot keramīdus savai aprūpei? Kāda kosmētika ar keramīdiem dehidrētai ādai būs vislabākā?

Krēms ar keramīdiem paredzēts cilvēkiem ar nogurušu, sausu ādu ar novecošanās pazīmēm. Krēms, kas satur keramīdus, ir populārs un ne velti to iesaka kosmetologi. Šāda veida produkts piešķir ādai mirdzošu un jauneklīgu izskatu. Kāpēc keramīda papildināšana ir tik svarīga ādai? Kas izraisa to trūkumu? Cik maksā šāds krēms un kurš no tā īpašībām iegūs visvairāk? Lasi un uzzini jau tagad!

Krēms ar keramīdiem – kas ir keramīdi kosmētikā?

Keramīdi ir daļa no ādas lipīdiem. Viņi ir īpaši atbildīgi par mūsu izskatu, bet diemžēl ar vecumu to kļūst arvien mazāk. Krēms ar keramīdiem novērš ādas sausumu un atjauno tās elastību.

Krēms ar keramīdiem – keramīdu iedarbība

Kāda ir keramīdu iedarbība? Šie lipīdi:

aizpildīt starpšūnu telpu;

izveidot dabisku ādas aizsargbarjeru;

aizsargā epidermu un tās stratum corneum.

Keramīdi pieder pie lipīdu grupas un kopā ar korneocītiem veido ūdens necaurlaidīgu slāni uz ādas. Tādējādi tie ietekmē pareizu epidermas augšējā slāņa elastību. Tāpēc ir vērts iegādāties krēmu ar keramīdiem un regulāri uzklāt uz ķermeņa, īpaši uz sejas. Ja joprojām neesat pārliecināts, ka keramīdi var jums palīdzēt ikdienas ādas kopšanas rutīnā, atcerieties, ka tie ir atbildīgi arī par jūsu ādas līdzsvarošanu.

Kāpēc jums vajadzētu lietot krēmu ar keramīdiem?

Jūs jau zināt, ka keramīdi ir atbildīgi par ādas mitrināšanu. Tas kļūst mīksts uz tausti, noveco lēnāk un, pats galvenais, izskatās veselīgs un skaists. Kā jūs varētu nojaust, lipīdu deficītam ir dažādas nevēlamas sekas, piemēram:

pelēks ādas tonis;

diskomforts, dedzināšana un nepatīkama sasprindzinājuma sajūta ādā;

palielināts grumbu risks, īpaši zem acīm un mutes kaktiņos;

ādas elastības samazināšanās;

sausuma vai lobīšanās sajūta.

Krēma ar keramīdiem lietošana palīdzēs uzturēt atbilstošu lipīdu līmeni un izvairīties no iepriekšminētajām parādībām.

Kosmētika ar keramīdiem un citas to priekšrocības

Keramīdus saturoši produkti ir atjaunojoša un barojoša kosmētika. Tie paredzēti galvenokārt sejas, dekoltē, acu zonas un kakla kopšanai, bet ne tikai. Kosmētiku ar keramīdiem (īpaši krēmu) var efektīvi lietot visam ķermenim, kur pamanāt sausu ādu un novecošanas pazīmes. Kosmētikā esošie keramīdi atjauno ādas aizsargbarjeru un novērš pārmērīgu ūdens zudumu. Līdz ar to tas nozīmē, ka viņi ir atbildīgi par ādas mitrināšanu un kopšanu, kā arī pasargāšanu no kaitīgiem ārējiem faktoriem.

Keramīdi – krēms visiem

Ja jums rodas jautājums, kam šis krēms ir paredzēts, īsā atbilde ir paredzēta ikvienam. Nav svarīgi, cik tev gadu, kāda dzimuma tu esi, kādas tev ir ādas problēmas, ir vērts mēģināt. Krēms ar keramīdiem neizraisa sensibilizāciju, ādas kairinājumu un citas blakusparādības. Ideāli piemērots sausas ādas kopšanai un kā pretgrumbu līdzeklis. Piemērots arī taukainai un jutīgai, pat ar pinnēm pakļautai ādai.

Mitrinošs krēms ar keramīdiem – kuru izvēlēties?

Kādu produktu meklēt? Vislabākā būs tā, kas paredzēta visiem ādas tipiem. Pirmkārt, tai vajadzētu atjaunot un mitrināt ādu. Tam vajadzētu būt arī pretgrumbu īpašībām. Šāds kosmētikas līdzeklis aizkavēs ādas novecošanās procesu un mainīs uz tās jau notikušās izmaiņas. Keramīda mitrinātāji satur arī hialuronskābi, kas palīdz dziedēt ādas kairinājumus un ārstēt pinnes.

Labs krēms ar keramīdiem – cena

Keramīda krēmi, tāpat kā citi lipīdu bāzes kosmētikas līdzekļi, nav pārāk dārgi salīdzinājumā ar daudzajiem pozitīvajiem efektiem, ko tie sniedz. Tas, cik maksā par kosmētiku, protams, lielā mērā ir atkarīgs no tās sastāva. Keramīda krēmi ir revitalizējoši krēmi, kas satur daudzas vērtīgas sastāvdaļas. Jo vairāk papildu īpašību, jo labāka un dārgāka būs kosmētika.

Labākā kosmētika ar keramīdiem

Izvēloties kosmētiku ar keramīdiem, pievērsiet uzmanību tam, kur sastāvā atrodas keramīdi. No šī rādītāja būs atkarīga arī kosmētikas līdzekļa efektivitāte.

Tātad, mūsu krēmu ar keramīdiem vērtējums.

THE LAB PREBIOTIC-CERA™ Cream. Krēms ar prebiotikām un keramīdiem stiprina dabisko ādas barjeru, nodrošina līdzsvarotu sejas krāsu un atstāj svaiguma sajūtu. Nodrošina intensīvu kopšanu un aizsargā ādu no ārējās vides kaitīgās ietekmes.

COSRX Balancium Comfort Ceramide Cream. Sejas krēms ar keramīdiem. Krēms ar keramīdiem intensīvi baro un atjauno ādu.

COSRX Balancium Comfort Cool Ceramide Soothing Gel Cream. Atvēsinošs gēls-krēms ar keramīdiem. Gēla-krēma sastāvā ir 6 veidu keramīdi un dabīgi atvēsinoši līdzekļi, kas nodrošina efektīvu ādas mitrināšanu un aizsardzību.

Pyunkang Yul ATO Panthenol Ceramide Balm Cream. Krēms ar pantenolu un keramīdiem. Ļoti barojošs krēms, kas stiprina ādas mitruma barjeru, vienlaikus dziļi mitrinot to.

Pyunkang Yul Intensive Repair Cream. Atjaunojošs krēms. Mitrinošs atjaunojošs krēms ar antioksidantu iedarbību visiem ādas tipiem, arī jutīgai.

Pyunkang Yul Calming Moisture Barrier Cream. Nomierinošs aizsargkrēms, kas īpaši izstrādāts īpaši jutīgas un reaģējošas ādas nomierināšanai.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *