Beauty news

Melnās tējas priekšrocības ādas kopšanai

Papildus tam, ka tēja ir garšīga, it īpaši, ja to gatavo un patērē bez piena, tai ir daudz priekšrocību jūsu ādai. Melnā tēja ir laba ne tikai jūsu imūnsistēmai, bet arī vairākiem iekšējiem procesiem, kas jūsu ķermenim ļauj ātri sākt no rīta.

Kādas ir melnās tējas priekšrocības?

  • Cīnās ar novecošanas pazīmēm
  • Palīdz aizsargāties no saules
  • Atjauno ādu no iekšpuses
  • Cīnās ar ādas infekcijām
  • Samazina vecuma plankumus
  • Samazina pietūkumu

Kāpēc melnā tēja ir laba jums?

Papildus ieguvumiem veselībai melnā tēja palīdz jūsu ādai daudzos veidos, par kuriem jūs, iespējams, pat nezināt! Tas satur antioksidantus un fitoelementus, kas palīdz detoksicēt organismu un uzsākt ādas dziedināšanas procesu.

Melnā tēja ir laba ādai, cīnās ar ādas infekcijām un vecuma plankumiem. Palīdz palēnināt novecošanās pazīmes un samazina pietūkumu. Bagātināts ar ķīmiskām vielām, piemēram, polifenoliem un tanīniem, tas arī veicina ādas atjaunošanos.

Šeit ir seši ieguvumi ādai, ko varat iegūt, katru dienu dzerot melno tēju:

Cīnās ar novecošanas pazīmēm

Viena no melnās tējas dzeršanas priekšrocībām ir tā, ka tā novērš un palēnina novecošanos; Tādējādi āda izskatās un jūtas daudz jaunāka nekā tā ir! Tējā esošie antioksidanti un polifenoli samazina priekšlaicīgas novecošanās pazīmes un grumbas. Daži jaunākie pētījumi arī liecina, ka tēja nomāc gēnu, kas nogalina kolagēnu, kas atrodas jūsu ādā; Palīdz mitrināt ādu!

Palīdz aizsargāties no saules

Iespējams, pēdējā mēneša laikā vienu vai divas reizes esat aizmirsis uzklāt sauļošanās līdzekli. Par laimi, tas nav nāvējošs, ja esat melnās tējas dzērājs. Daudzās šī dzēriena priekšrocības ietver ādas dziedināšanu un spēcīgākas ādas barjeras radīšanu pret saules bojājumiem. UV starojuma iedarbība var izraisīt dažādas ādas problēmas, piemēram, pigmentāciju, tumšus plankumus un ādas lobīšanos. Bet melnās tējas dzeršana katru dienu var palīdzēt uzlabot jūsu ādas spēju cīnīties ar problēmām, ko izraisa pārmērīga UV gaismas iedarbība.

Atjauno ādu no iekšpuses

Mūsu āda pastāvīgi lobās, stiprina un atjaunojas. Tas, ka mēs nevaram redzēt procesu savām acīm, nenozīmē, ka tam nav lielas nozīmes jūsu ādas veselībā. (Jautri fakts: apmēram 30% no jūsu mājās savāktajiem putekļiem ir atmirusi āda!)

Ņemot vērā to, cik ātri mūsu āda atjaunojas, ir labi savā uzturā iekļaut pretnovecošanās sastāvdaļas. Viena no tām ir svaigi pagatavota melnā tēja, kas palīdz paātrināt ādas dzīšanas procesu un atjauno ādu no iekšpuses. Melnā tēja arī palīdz mazināt iekaisumu un stimulē kolagēna ražošanu.

Cīnās ar ādas infekcijām

Ādas infekcijas, ko galvenokārt izraisa mikrobu augšana, ir viena no galvenajām sūdzībām sievietēm ar jutīgu ādu. Tasīte tējas var palīdzēt ādai piešķirt vairāk mirdzuma, jo tējā esošie katehīni un flavonoīdi palīdz cīnīties ar ādas infekcijām.

Cīnās ar vecuma plankumiem

Melnajai tējai ir mirdzoša iedarbība uz ādu. Šajā dzērienā esošie antioksidanti var palīdzēt izvadīt toksīnus no ķermeņa un samazināt plankumu parādīšanos. Tasīte karstas melnās tējas katru dienu sniegs jums dabisku ādas mirdzumu un vienmērīgu sejas krāsu vairākas dienas!

Samazina pietūkumu

Melnā tēja ir ātrs acu tūskas līdzeklis, kas palīdz iztīrīt maisiņus zem acīm mazāk nekā 30 minūtēs. Izmēģiniet Pyunkang Yul Black Tea Time Reverse Eye Cream ar melno tēju. Šis ir ļoti efektīvs acu krēms bez smaržas, kas sastāv no raudzētas melnās tējas un zīdkoka ekstrakta. Šis greznais acu krēms kopj un mitrina ādu ap acīm.

Iesakām izmēģināt arī citu Pyunang Yul kosmētiku no Black Tea sērijas:

Pyunkang Yul Black Tea Boosting Serum – Serums ar raudzētu melno tēju.

Pyunkang Yul Black Tea Enriched Cream – Sejas krēms ar raudzētu melno tēju.

Pyunkang Yul Black Tea Time Reverse Eye Patch – Hidrogēla plāksteri ar melno tēju.

Pyunkang Yul Black Tea Revitalizing Mask – Atjaunojoša maska ar raudzētu melno tēju.

Pyunkang Yul Black Tea Deep Infusion Toner – Pretnovecošanas toniks ar raudzētu melno tēju.

Vēl viens pārsteidzošs produkts, ko varat izmēģināt, ir Heimish Black Tea Mask Pack ar melno tēju. Šī maska, kas īpaši izstrādāta lietošanai no rīta, var dot enerģiju jūsu ādai tikai 5 minūtēs.MELNĀ TĒJA

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *