Beauty news

Sejas mazgāšana. Labākie korejiešu sejas tīrīšanas līdzekļi

Mazgāšana ir svarīgs solis ādas kopšanā. Arī mazgāšanās ir pirmais solis jeb ādas attīrīšana. Parastais ūdensvada ūdens nedod pilnīgas ādas attīrīšanas efektu, nenodrošina pareizu dziļu ādas attīrīšanu un atbrīvošanos no atmirušajām šūnām.

Korejas putas un želejas mazgāšanai maigi attīra ādu no netīrumiem un uztur nepieciešamo ādas pH līmeni. Putas neizraisa kairinājumu.

Putas atšķiras pēc to sastāva. Jāatzīmē, ka korejiešu sejas tīrīšanas līdzekļi parasti nesatur alkoholu. Tādējādi tie neizraisa ādas kairinājumu.

Putu izvēle ir atkarīga no ādas kopšanas uzdevuma. To savukārt nosaka ādas tips un stāvoklis. Piemēram, sausas ādas kopšana atšķirsies no jauktas ādas kopšanas. Nepareizi izvēloties putas mazgāšanai, ādas kopšana var izjaukt tās stāvokli.

Korejas putas sausai ādai

Putām sausas ādas kopšanai ir irdena konsistence. Šādu putu sastāvam jābūt vērstam uz ādas lobīšanās un kairinājuma apkarošanu, jo sausa āda ir pakļauta šādām nepilnībām.

Sausai ādai, piemēram, der mazgāšanas  Manyo Factory Pure Deep Cleansing Foam 

Korejas ādas kopšanas līdzekļi taukainai ādai

Putām taukainai ādai ir blīvāka struktūra. Taukainai ādai nepieciešama dziļa tīrīšana. Ja āda ir problemātiska un tai ir tendence uz iekaisumu, tad jāpievērš uzmanība tējas koka ekstrakta vai salicilskābes klātbūtnei putu sastāvā. Šie komponenti nodrošinās dziļi attīrošu un pretiekaisuma iedarbību.

Taukainai un problemātiskai ādai Holika Holika Soda Pore Deep Cleansing Oil

Korejas putas normālai ādai

Putas normālai ādai ir vērstas uz pareiza ādas hidrolipīdu līdzsvara saglabāšanu un ādas attīrīšanu.

Dr. Jart+ Dermaclear Micro PH Foam Micro-Mousse Ph Neute 5.5PH ir maigs sejas tīrīšanas līdzeklis ar vitamīniem normālai ādai, kas ne tikai attīra, bet arī mitrina ādu.

Korejas putas kombinētai ādai

Lai koptu jauktu ādu, jāatceras, ka šādas ādas problēma ir tā, ka T-zona mēdz būt taukaina. Tāpēc ādai ir nepieciešama matēšana un mitrināšana.

Kombinētai ādai Heimish All Clean White Clay Foam ir piemērotas mazgāšanai ar balto mālu.

Korejas putas, lai aizsargātu ādas barjeru

Lai aizsargātu ādas barjeru, vislabāk piemērota kosmētika ar probiotikām. Manyo Bifida Complex Ampoule Gel Cleanser palīdz atjaunot un aizsargāt ādas barjeru.

Mūsu Korejas kosmētikas veikalā tiek piedāvāti sejas tīrīšanas līdzekļi dažādiem ādas tipiem. Katra meitene atradīs sev piemērotu sejas mazgāšanu.

5 kļūdas, no kurām jāizvairās, mazgājot seju

Jūsu izmantotajām metodēm un produktiem ir liela nozīme rūpīgā kosmētikas, ādas kopšanas, saules aizsargkrēmu un netīrumu noņemšanā. Šeit ir piecas no visbiežāk pieļautajām kļūdām, mazgājot seju.

Pārmērīga ādas attīrīšana

Rupja ādas tīrīšana var izraisīt priekšlaicīgu novecošanos un paaugstinātu jutīgumu. Tāpēc tīrīšanas laikā esiet uzmanīgi ar ādu, īpaši ap jutīgām acīm. Tādējādi āda ap acīm ilgāk paliek elastīga un svaiga.

Tāpēc mēs neiesakām veikt fizisku pīlingu, jo tas rada ļoti rupju ietekmi uz ādu. Fiziskās mizas ir pazīstamas kā mizas ar cukuru vai sāli, mizas ar smiltīm vai riekstu gabaliņiem, kā arī otu vai sūkļu veidā. Šo fizisko skrubju ļaunprātīga izmantošana var radīt nopietnas sekas jūsu ādai. Pārmērīga fizisko pīlingu vai skrubju lietošana var izraisīt apsārtumu, iekaisumu un ādas kairinājumu. Tas var arī vājināt ādas barjeru un izraisīt izsitumus.

Nekādā gadījumā nedrīkst izmantot skrubjus ar valriekstu čaumalām vai aprikožu kauliņu gabaliņiem, jo tiem ir nelīdzenas, asas malas un tie var radīt neredzamus griezumus ādā. Mēs iesakām veikt pīlingu ar AHA, BHA vai PHA skābēm, jo tās var arī novērst piesārņojumu un ādas novecošanos.

Arī tīrīšanas salvetes nav pietiekami maigas pret ādu, tās var savilkt ādu un mēdz būt īpaši maigas, ja tās lieto ap acu zonu. Taču tās nenoņem kosmētiku, bet vienkārši uzsmērē to uz ādas.

Slikta ādas attīrīšana

Tas jo īpaši attiecas uz grimu un aizsardzību pret sauli. Slikta tīrīšana var izraisīt ievērojamu poru paplašināšanos, melngalvju un pinnes. Pat maigi tīrīšanas līdzekļi rūpīgi attīra, ja tos lieto pareizi. Atvēliet šim solim pietiekami daudz laika. Ja pēc sejas tīrīšanas uz dvieļa vai sejas atrodat dekoratīvās kosmētikas pēdas, tad neesat to izdarījis pietiekami rūpīgi.

Pilnīgai ādas attīrīšanai izmantojiet dubultās ādas attīrīšanas metodi. Jūs sāciet savu tīrīšanas rutīnu ar hidrofilu eļļu un pēc tam izmantojiet tīrīšanas želeju. Pēc rūpīgas dubultas tīrīšanas uz sejas nedrīkst palikt dekoratīvā kosmētika vai saules aizsargkrēms.

Pārāk bieža mazgāšana

Pārāk bieža sejas mazgāšana var vājināt ādas dabisko aizsargbarjeru. Tas padara jūsu ādu jutīgāku pret vides faktoriem, mitruma zudumu un novecošanos.

Mēs iesakām mazgāt ādu no rīta un vakarā. Ļoti sausai vai bojātai, jutīgai ādai no rīta pietiek ar nedaudz silta ūdens attīrīšanai. Ja nesportojat vai daudz nesvīdat, pēc treniņa izmantojiet maigu tīrīšanas līdzekli.

Nepareiza mazgāšanas želeja

Dušas želejai, šampūnam vai roku ziepēm nav vietas uz sejas! Šie produkti satur daudz skarbu mazgāšanas līdzekļu, smaržu un sastāvdaļu, kas nav piemērotas jūsu sejai.

No otras puses, izmantojiet maigu gēla tīrīšanas līdzekli. Un izmēģiniet iepriekš minēto dubulto tīrīšanu.

Karstā ūdens lietošana

Silts ūdens ir ļoti ērts, it īpaši ziemā, taču, ja ūdens ir pārāk karsts, tas var izžūt ādu un attīrīt no tās dabiskās eļļas un mitruma. Ja āda ir sausa un dehidrēta, tas var izraisīt iekaisumu un apsārtumu, īpaši cilvēkiem ar jutīgu ādu. Izmantojiet siltu ūdeni, lai nesavainotu ādu.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *