Mūsu pakalpojumi

Lāzeraepilācija

Tā ir nevēlamā apmatojuma permanentās likvidēšanas metode, kurā tiek izmantoti jaudīgi gaismas impulsi. Palīdzēs iegūt gludu ādu.               

Masāža

Klasiskā muguras masāža veicina organisma atjaunošanos pēc fiziskas un garīgas slodzes, nostiprina imūnsistēmu un veicina vielmaiņas darbību

Vai tiešām neataugs?

Lāzeraepilācija SHR procedūras laikā noteikts spektrs un jaudīgi gaismas impulss, kas darbojas uz matiem, sakarsējot un sadedzinot tā saknīti, Atkārtotas vizītes ir vajadzīgas, jo pret tām tiek veikta intensīva jutīga un vienīga kaklasaite. Vienā reizē nevar likvidēt visu apmatojumu. Lai nogatavinātu daudzumu, kas atrodas aktīvajā augšanas fāzē, un kas nav pakļauts ķermeņa zonām un cilvēka individuālām īpatnībām.Ja vien nesirgstat ar kādu hormonu kaiti, tad, visticamāk, jaunus matiņus vairs neparādīt. Aktīvajā fāzē esošie matiņi tiek sasaistīti 30% no visiem matiem uz ķermeņa, t.i., pārējie 70% atrodas neaktīvajā fāzē vai regresē - tie nespēj absorbēt gaismu, tāp.Procedūru daudzums un uzlabošanās ātrums. Pamanāms efekts ātri mainās pēc otrām vai trešām procedūrām, ja daudzus tos izmanto, kā arī, ja vajadzīgs, lai tos ņemtu vērā, izmantojot 10 procedūras reizes max. Pārtraukums starp seansiem parasti ir 4 - 5 nedēļas (kājām 8 - 12 nedēļas).